O nas

ZHANAT to wspólna marka moja i mojej mamy. Oferujemy szeroki wybór toreb, plecaków i nerek, a także realizujemy zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Naszą ofertę można na bieżąco śledzić na Instagramie oraz na Facebooku, gdzie można wybrać torbę dla siebie lub skontaktować się z nami w celu złożenia spersonalizowanego zamówienia.

Mam na imię Nargiaa, a moja mama – Aigul. Szycie rozpoczęłyśmy w 2020 roku. Nazwa ZHANAT to połączenie pierwszych liter imion członków naszej rodziny. Naszym celem jest codzienne usprawnianie naszej pracy, dbałość o jakość i każdy szczegół naszych produktów. Jesteśmy zawsze otwarte na kontakt, wystarczy tylko do nas napisać 🙂

Wszystkie nasze produkty są unikatowe, ale jeżeli dany model jest wyprzedany, to istnieje możliwość stworzenia podobnego na zamówienie. Można złożyć też zamówienie według konkretnych preferencji: wybrać kolor, wzór oraz wymiary, aby stworzyć produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Oferujemy roczną gwarancję na każdy uszyty przez nas produkt.

Będziemy bardzo wdzięczne za oznaczanie nas w mediach społecznościowych i używanie hashtagu #zhanatbags ❤️

W MEDIACH